قوانین، مقررات و شرایط استفاده از سرویس های شبکه ارتباطات لوناپارس

بنام پروردگار مهربان

 

شرایط استفاده از خدمات و سرویس های اینترنتی شرکت فن آوری اطلاعات لوناپارس

نام تجاری: شبکه ارتباطات لوناپارس

شماره ثبت: 19047

دارای مجوز رسمی به شماره 26010037 از سازمان نظام صنفی رایانه ای

حوزه فعالیت: فناوری اطلاعات ، انفورماتیک و ارتباطات

قلمرو فعالیت: کل کشور

برندهای تحت مالکیت و حائز استفاده از شرایط سرویس ها: #پارستل #الوپارس #وایکام #پارسفون و کلیه خدمات مبتنی بر وب و محصولات نرم افزاری شبکه ارتباطات لوناپارس که به عموم مردم واگذار میگردد.
 
به کلیه کاربرانی که قصد عضویت در سایت و یا بخش سامانه کاربری شبکه ارتباطات لوناپارس و استفاده از خدمات آن را دارند توصیه می کنیم که قوانین و مقررات سایت را با دقت مطالعه کنند:

 

قوانین و مقررات عمومی سایت:

-این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد.

-جهت سفارش خدمات آنلاین شبکه ارتباطات لوناپارس، عضویت و ورود به پنل کاربری الزامی می باشد.

-عضویت در سایت رایگان است. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی مراحل عضویت تکمیل می گردد.

-مسئولیت حفظ رمز عبور با کاربران است و شرکت در قبال سهل انگاری کاربران و سوء استفاده های احتمالی ناشی از آن مسئولیتی ندارد.

-مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است.

-فعالیت این سایت و خدمات ارائه شده در آن بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران می باشد.

-عضویت در این سایت به منزله قبولی کلیه شرایط بالاست و صرف عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به هیچ وجه پذیرفته نیست.

** برای مشاهده و مطالعه کامل قوانین عمومی طرز رفتار کاربران در مجموعه لوناپارس بر روی این قسمت کلیک کنید


 

قوانین و مقررات برای مشترکین شرکت:

-مشترک متعهد است کلیه قوانین جمهوری اسلامی ایران ، سازمان تنظیم مقرارت و ارتباط رادیویی و سازمان نظام صنفی رایانه ای را رعایت نموده و خود مشترک و هر شخص حقیقی یا حقوقی که از این خدمات استفاده می نماید تعهد می نماید که از خدمات مذکور برای مقاصد غیر قانونی، غیر اخلاقی و یا برخلاف شئونات اسلامی، انتقال ویروس کامپیوتری، تهدید، آزار و ایجاد مزاحمت برای اشخاص ثالث یا به طور کلی هر بهره برداری غیر مجاز استفاده ننماید و مسولیت عدم رعایت این تعهدات به عهده مشترک می باشد.

-مشترک متعهد است از ایجاد هرگونه مزاحمت و اختلال در سرویس های عمومی و خصوصی و اقدام برای نفوذ به شبکه سرویس دهنده و سایر مشترکین و دسترسی بدون مجوز به اطلاعات خصوصی افراد (حقیقی و حقوقی) خودداری نماید.

-شرکت مجاز است در هر زمان که تشخیص دهد نسبت به اخذ و یا تکمیل مدارک ثبت نام از مشترک در خواست نماید و مشترک متعهد است مدارک مورد نیاز را به شرکت ارائه دهد. در غیر اینصورت شرکت می تواند سرویس مشترک را به حالت تعلیق در آورد.

-مشترك متعهد می شود جهت جلو گیری از فعالیت های غیر مجاز (مطابق با قانون جرایم رایانه ای) در شبكه مربوط به خود، تمهیدات لازم را به كار بندد و شركت هیچگونه مسئولیت و تعهدی در این زمینه نخواهد داشت. همچنین مسئولیت حفاظت از مشخصات شامل نام كاربری و كلمه عبور به عهده مشترك می باشد.

-مسولیت محتوای نامه ها، اوراق، پرونده ها، مکالمات و تصاویر ارسالی از سرویس های این شرکت بر عهده مشترک می باشد.

-اعلام هرگونه تغییر آدرس،شماره تلفن، ایمیل و ... به امور مشترکین شرکت حداکثر طی سه روز به عهده مشترک می باشد در غیر این صورت کلیه عواقب و خسارات ناشی از آن بر عهده مشترک خواهد بود.

-کلیه مکاتبات به آخرین آدرس ایمیل یا شماره موبایل و یا نشانی پستی اعلام شده از طرف مشترک ارسال می شود.

-مشترک حق واگذاری حقوق و تعهدات مرتبط ناشی از سرویسهای ارائه شده توسط این شرکت، منجملهIP، شماره تلفن ، سیمکارت ، سرویس اینترنت و... تخصیص یافته را جزئا" و یا کلا"به غیر ندارد و مشترک متعهد می باشد از فروش مجدد و یا ارائه خدمات ثانویه به اشخاص ثالث به هر نحوی خودداری نماید و مسئولیت هرگونه استفاده غیر قانونی و غیر مجاز و یا ایجاد اختلال به عهده مشترک می باشد.

-مشترک حق ارائه سرویس های تلفن اینترنتی مانندOrigination و Termination و Transit مکالمات بین الملل روی سرویسهای ارائه شده این شرکت را نخواهد داشت.

-مشترک جهت نصب حضوری و یا تلفنی، راه اندازی، آموزش و بهره برداری از سرویسهای ارائه شده شبکه ارتباطات لوناپارس متعهد به پرداخت هزینه مصوب شده به شرکت می باشد. (هزینه مصوب ابلاغی از سوی سازمان نظام صنفی رایانه ای کل کشور)

-در سرویس های دوره ای، در صورت اتمام سرویس زودتر از دوره ی مشخص شده، مشترك میتواند برای شارژ جدید اقدام نماید.

-ارتقاء ظرفیت خدمات ارائه شده در هر زمان با پرداخت هزینه در محدوده نوع سرویس، امكان پذیر می باشد.

-خرید مودم و تجهیزات برای بهره برداری از خدمات شبکه ارتباطات لوناپارس از این شركت اجباری نمی باشد ولی به مشتركین پیشنهاد می شود جهت پیشگیری از مشكلات پیش بینی نشده و ارائه پشتیبانی بهتر و همچنین تایید صلاحیت تجهیزات مورد استفاده ی خود از یكی از انواع تجهیزات آزمایش و ارائه شده این شرکت استفاده نمایند. در غیر اینصورت هزینه تنظیمات مجدد و بازیابی ارتباطات به عهده مشترک خواهد بود و مسئولتی متوجه شرکت و بخش پشتیبانی شرکت نمی باشد.

-در صورت اتمام مدت سرویس یا عدم شارژ مجدد و یا عدم استفاده از خدمات و ظرفیت تخصیص داده شده به مدت 5 روز ، سرویس از طریق شرکت جمع آوری و سلب امتیاز می شود و مشترک حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

-در صورتی که مشترک تجهیزات مورد نیاز خود را از شرکت خریداری نماید، پس از تحویل تجهیزات به ایشان تا یک ماه قابل تعویض بوده و پس از سپری شدن این مدت به هیچ عنوان قابل عودت نخواهد بود.

 

-شرکت در موارد زیر در خصوص قطع خدمات مسئولیتی به عهده نخواهد داشت:

☑بروز اشکال و اختلال در شبکه های مخابراتی و انتقال داده های اپراتورهای مخابراتی و یا در اینترنت جهانی

☑هرگونه دستکاری و ایجاد تغییرات در تجهیزات ارتباطی واگذاری به مشترک یا پیکره بندی سیستم رایانه های مرتبط به آن توسط وی یا اشخاص غیر مرتبط با شرکت

☑بروز اشکال به هنگام رفع نقص تجهیزات مشترک

☑رفع اشکال شبکه شرکت با علام قبلی به مشترک

-مشخصات و نرخ خدمات به نحو مناسب و با جزییات کامل، توسط شرکت به متقاضیان و مصرف کنندگان اطلاع داده می شود.

-کارشناس فنی شرکت با نرم افزارهای اندازه گیری لحظه ای، مصرف کننده را از صحت و کیفیت سرویس خریداری شده مطابق با معیار SLA سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مطلع می نماید.

-شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به ارایه سرویس در صورت مشکلات پیش آمده و اختلال در شبکه های مخابراتی و انتقال داده های اپراتورهای مخابراتی و سایر شرکتهای مخابراتی وابسته و غیره و یا اختلال در اینترنت جهانی را نخواهد داشت.

-شرکت برقراری موضوع قرارداد را بدون احتساب مشکلات ناشی از سخت افزار و نرم افزارهای رایانه ای مصرف کننده و همچنین اشکالات ناشی از شرکت زیرساخت و مخابرات و سرویس دهنده های ارتباطی به میزان ۹۹% تضمین می نماید.

-تغییر سرویس مصرف کننده (نوع سرویس، ارتقاء یا کاهش ظرفیت خدمات) با توجه به امکانات، صلاحدید، شرایط و ضوابط شرکت و در ابتدای دوره اشتراک بعدی امکان پذیر خواهد بود.

-شرکت می تواند به صلاحدید خود و در راستای حفظ امنیت و یا بهره وری مناسب شبکه، برخی از دسترسی های مصرف کننده بر روی بعضی از پورت ها و یا پروتکل ها را محدود نماید.

-هرگونه اشکال و اختلال در سیم کشی داخلی ساختمان، مدار مصرف کننده، تغییر در تجهیزات یا استفاده از تجهیزاتی که مورد تایید شرکت نبوده، وقفه در خدمات تلقی نمی گردد.

-مشترک حق فسخ سرویس های ارائه شده توسط شرکت را به هر شکل از خود سلب و ساقط می نماید. لذا در صورت تمایل مشترک به عدم استفاده از سرویس، هیچگونه وجهی به مشترک مسترد نخواهد شد.

-در موارد ناشی از حوادث غیر مترقبه ((فورس ماژور)) و نه محدود به جنگ، اعتصاب، حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل آتش سوزی، وضع قوانین و مقررات مسولیتی متوجه شرکت نخواهد بود.

-چناچه مشترک به هر یک از تعهدات خود عمل ننماید شرکت می تواند ارائه خدمات به مشترک را متوقف نماید و مجاز است ارتباط مربوطه را قطع نماید. بدیهی است در این صورت مبلغ باقیمانده حق اشتراک مسترد نخواهد شد و مشترک ملزم به جبران خسارت وارده خواهد بود.

-مسئولیت هرگونه پرداخت نا به جا، بی اختیار و یا تسویه مالی که در قالب حساب کاربری جا به جا انجام گیرد و باعث خسارت یا تاخیر در راه اندازی هریک از سرویسها و محصولات مورد نظر کاربر شود، بر عهده مشترک مورد نظر بوده و این شرکت هیچگونه مسئولیتی در ارائه سرویس و یا نحوه برقراری هریک محصولات را نخواهد داشت و در صورت عدم تایید سامانه های مرتبط به صورت خودکار به حساب مبدا بازگشت داده خواهد شد. زمان بازگشت مبلغ با توجه به ثبت اسناد مالی و انسداد حساب های کاربری بین 48 ساعت الی 10 روز کاری خوهد بود.

 

شبکه ارتباطات لوناپارس این امکان را دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی نسبت به تغییر قوانین یا شرایط اقدام نموده و مشترک حق هرگونه اعتراض را از خود سلب می نماید.

این شرایط و قوانین در تاریخ 1 فروردین 1392 ویرایش و منتشر گردیده است.
Lunapars Internet & Voip Service provider
کلیه حقوق مالی و معنوی این وب سایت محفوظ و متعلق به شبکه ارتباطات لوناپارس می باشد.
2018 © Copyright & All Right Reserved By Lunapars Internet & Voip Service Provider
شبکه لوناپارس عاملیت رسمی فروش کشوری اینترنت و تلفن ثابت آسیاتک به شماره مجوز FCP 100-94-16 و نماینده و عضو گروه شرکت آرین رسانه پارس به شماره مجوز 66-95-100 از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی
انصراف